Бажання
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0

Аксесуари для басейну

Фільтр
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Аксесуари для басейну — це ваш захист, безпека на воді та комфортне плавання

Перебування в басейні — одне з найприємніших і найкорисніших занять, які доступні нам у будь-яку пору року. Це чудова можливість розслабитися, зміцнити м'язи, підтримати фізичну форму та насолодитися свіжістю води. Щоб цей процес був більш захоплюючим та приємним, важливо мати аксесуари для плавання. В Україні ціна на ці вироби може бути різною, вони продаються у різних магазинах та торгових точках, пропонуються до покупки від різних брендів та за різною вартістю. Попит на них особливо великий у літній сезон, тому такий фактор, як сезонність, також впливає на вартість аксесуарів для плавання.

Аксесуари для басейну

Стандартний набір аксесуарів для плавання в басейні та його функції

Аксесуари для плавання в басейні — це невід'ємна частина комфортного та безпечного плавання. Незалежно від статі та віку, кожен плавець знайде свій ідеальний набір аксесуарів в інтернет-магазині FORTUNE. Такі вироби необхідні, оскільки вони виконують безліч корисних функцій, захищаючи людину та забезпечуючи їй комфортне плавання.

Основний набір аксесуарів для плавання у басейні

Основний набір аксесуарів для басейну може бути різним для чоловіків, дітей та жінок. Також такі набори можуть відрізнятися за віковим принципом щодо навиків людини під час його перебування у воді. Індивідуальні набори аксесуарів дещо відрізняються один від одного для різних людей, хоча мають схожі за призначенням елементи.

Для чоловіків та жінок

У стандартний чоловічий/жіночий набір аксесуарів для плавання в басейні входять:

 1. Одяг

Це плавки (для чоловіків та дітей), купальник (для жінок та дівчат), чоловічі плавки та жіночі купальники бувають різних фасонів та стилів, вибір залежить від переваг плавця та цілей плавання.

 1. Плавальна шапочка

Цей аксесуар необхідний для захисту волосся від негативного впливу на них хлорованої води. Крім того, якщо у вас довге волосся, аксесуар плавальна шапочка вам вкрай необхідний, він надійно зафіксує ваше волосся, щоб воно не заважало вам плавати і пірнати.

 1. Плавальні окуляри

Вони призначені для захисту очей від води та забезпечення хорошої видимості під водою під час плавання. Вони запобігають подразненню очей від хлорованої води, а також дозволяють плавцю краще орієнтуватися та зосереджуватися на своїх рухах у басейні.

 1. Затискач для носа

Цей аксесуар необхідний для запобігання попаданню води в ніс під час плавання. Він допомагає зберегти комфорт і запобігти дискомфорту, пов'язаному з потраплянням води в носові проходи. Це особливо корисний аксесуар для тих, хто відчуває дискомфорт або утруднення дихання через ніс під час плавання, пірнання.

Особливості дитячих аксесуарів для плавання у басейні

Здебільшого діти не вміють плавати, тому приходять у басейн, щоб навчитися плаванню. Набір плавальних аксесуарів для дітей, крім плавок, шапочки, окулярів і носового затиску, включає і додаткові засоби, необхідні дитині для підтримки на воді та захисту. Як такі можуть виступати:

 • плавальні кола та дошки;

 • надувні плавальні жилети;

 • надувні нарукавники для плавання.

Ці аксесуари допоможуть дитині триматися на плаву та навчитися правильним рухам. Крім того, для занять плаванням та розвитку навичок, діти можуть використовувати різні надувні іграшки для плавання, які зроблять процес навчання для них ще більш цікавим та цікавим.

Основні функції аксесуарів для плавання у басейні

Аксесуари для купання в басейні

Аксесуари для плавання зазвичай виглядають яскраво і привабливо, деякі вироби навіть стають модними тенденціями на 1-2 сезони. Однак це не головне, функції аксесуарів для басейну набагато важливіші за їх зовнішню привабливість. Набір аксесуарів для басейну виконує безліч корисних функцій:

 1. Захист

Аксесуари для плавання, такі як купальник, плавальна шапочка, окуляри і т.д., забезпечують людині захист від хлорованої води, УФ-променів і запобігають попаданню води в очі, вуха та ніс.

 1. Підтримка

Плавальні аксесуари типу надувних кіл, нарукавників/наплічників або поясів, допомагають плавцю утримуватися на воді та розвивати навички плавання.

 1. Зручність

Аксесуари для плавання забезпечують комфорт та свободу рухів у воді, дозволяючи плавцю насолодитися плаванням без обмежень.

 1. Розвага

Іграшки для плавання та різні водні аксесуари для дітей не тільки допомагають їм освоїтися у воді, не бояться її, але й роблять цікавішими та цікавішими заняття з плавання.

 1. Тренування

Є спеціальна категорія плавальних аксесуарів, які призначені для тренувань та розвитку сили, витривалості, відточування техніки плавання. До цієї категорії можна віднести:

 • плавальні ласти;

 • плавальні палички;

 • кульові пістолети;

 • інші аксесуари, потрібні для тренування під водою.

Ми навели короткий огляд стандартного набору аксесуарів для плавання в басейні, перерахували їх функції та корисні властивості. Однак пам'ятайте, що вибір конкретних аксесуарів залежить від індивідуальних переваг, рівня підготовки та потреб плавця. Купуючи аксесуари, необхідно враховувати їхню якість, безпеку та відповідність особистим потребам.

В інтернет-магазині компанії FORTUNE ви можете недорого купити аксесуари для плавання в басейні з доставкою по Україні, в будь-який населений пункт. Ми допоможемо вам підібрати необхідні аксесуари, вибрати відповідний їх розмір і розповімо, як правильно ними користуватися. Тільки правильно підібрані аксесуари допоможуть вам досягти найкращих результатів і зроблять плавання в басейні для вас ще більш приємним та комфортним.

Вгору